Dnipropetrovsk

Розфарбуй серця

Вітаємо з 21ю річницею Дня Незалежності України!

Дніпропетровський осередок Спілки Української Молоді в Україні провів уже традиційну акцію "Розфарбуй серця в Державні кольори". Цьогоріч  нам посприяла погода  і настрій навколишніх.

Дніпропетровськ зранку був сонним( можливо святково сонним)   тож  від  святкової набережної, де планували бути  сумівці рушили  до Монастирського острова, де  життя починається від самого сходу сонця...

 

 


Спілка Української Молоді в Україні ініціювала відзначення 8-го травня як дня пам'яті та єднання, що був приурочений вшануванню полеглих у Другій Світовій війні. Саме 8 травня у європейських країнах віддають пошану загиблим воякам. 

Виникнення цієї ініціативи зумовлене тим, що під час війни українці захищали свої домівки як у складі Червоної Армії, так і в дивізії “Галичина” та Українській Повстанській Армії, тож актуальнішим ніж “танці на кістках” у чергову річницю світової перемоги над нацизмом є єднання у скорботі за загиблими. Ті, хто воював, потребують нашої уваги та пам’яті. Активісти Спілки Української Молоді в Україні вирішили поєднати ці цінності і провести в містах Сходу, Заходу та Центру України панахиди за померлими воїнами Другої світової.

У Дніпропетровську панахида за участю священників УПЦ КП та УГКЦ звершувалась біля хреста жертвам політичних репресій та Голодомору.

 

 


Скоро Великдень – одне з найбільших і найсвітліших християнських свят. Тому наші нещодавні сходини ми присвятили практичному вивченню чудового святкового ремесла – писанкарства. Хто в Україні не знає що таке писанка? А от про їхні різновиди, про те, як саме вони виготовляються чув далеко не кожен. Що вже говорити про власноручне виготовлення цього диво-яйця, що для наших предків символізувало Всесвіт.