Живий тризуб для Романа Шухевича

4 березня о 12:00 у м. Києві на Софіївській площі Київська міська організація Спілки Української Молоді в Україні (КМО СУМ в Україні) запрошує відвідати громадську панахиду за генерал-хорунжим УПА Романом Шухевичем. Метою акції є збереження пам’яті громадськості про національно-визвольні змагання.

 
 
 
 
Акція до 62-річниці загибелі Романа Шухевича,що виповнюється 5 березня 2012 р.
До участі у панахиді за генерал-хорунжим УПА  запрошено духовенство українських церков: Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви Московського Патріархату, Української Римо-Католицької Церкви.
Після панахиди відбудеться створення «живого» тризубу. Десятиметровий державний герб буде створений всіма учасниками заходу, вони триматимуться за руки, як символ того, що пам’ять про українських Героїв повинна об’єднувати всіх незалежно від віку, статусу чи інших ознак.
Також 4 березня о 17:00, в конференц-залі по вул. Ярославів Вал, 9 відбудеться показ одностроїв вояків УПА за участі військово-історичного клубу “Повстанець”. Гості зможуть побачити чотири різні типи повстанських уніформ, почути про особливості вояцької зброї та тактику ведення бою.